LÍNIA RÉPONSE SOLEIL

PROFESIONÁLNA SLNEČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Réponse Soleil je línia vysokoúčinných prípravkov slnečnej starostlivosti, ktorá ponúka riešenie pre každý fenotyp. Poskytuje bezpečnú dvojitú ochranu s UVA aj UVB filtrami. ANTILEUKINE 6®, známy ako zlatá riasa, dopĺňa povrchový účinok filtrov a chráni priamo DNA buniek. Vďaka ľahkým textúram a príjemnej vôni sú prípravky slnečnej línie MATIS kombináciou efektívnej ochrany a zmyslového potešenia.

• Komu je línia určená?
Všetkým zákazníčkam a zákazníkom, ktorí svoju pokožku nechcú nechať napospas škodlivým vplyvom slnečných lúčov.

• Výsledky
Pokožka je aktívne chránená a opálená. Prípravky línie Réponse Soleil vás potešia svojou príjemnou vôňou a zamatovo jemnou textúrou.

RÉPONSE SOLEIL Sortiment

• Hviezdny produkt línie
Magnifying Gel - rozjasňujúci gél po opaľovaní na tvár a telo s ľahkou zamatovou textúrou upokojí podráždenú pleť, zdokonalí opálenie a zabezpečí pleti skutočne krásny vzhľad.

PROFESIONÁLNA SLNEČNÁ STAROSTLIVOSŤ

DVOJNÁSOBNÁ OCHRANA

Po trojročnom vývine priniesli laboratóriá MATIS kvalitné zloženia prípravkov pre slnečnú ochranu, ktoré prispôsobili všetkým typom pokožky. Prípravky línie Réponse Soleil obsahujú dvojitú ochranu.

Úroveň 1: slnečné filtre
Ochranné UVA/UVB filtre blokujú škodlivé šlnečné lúče, pričom aktívne chránia pokožku pred poškodením.

Úroveň 2: ochrana DNA
ANTILEUKINE 6® chráni DNA buniek pred útokmi voľných radikálov, ktoré spôsobujú UV lúče. Pôsobí priamo v jadre buniek a podporuje účinky slnečných filtrov na povrchu pleti. Tvorí ho prírodná zložka extrahovaná zo zlatej riasy Laminaria Ochroleuce, ktorá dokáže odolať intenzívnemu slnečnému pôsobeniu a zaručuje prevenciu pred predčasným starnutím pokožky.

RÝCHLEJŠIE OPÁLENIE

TYR-EXCEL je kombináciou derivátu tyrozínu, hlavného predchodcu melanínu a oleja zo semiačok lufy pre rýchlejšie a krajšie opálenie. Výsledkom je rýchlejšie dosiahnutie opáleného vzhľadu.

ÚČINKY PROTI STARNUTIU

SMARTVECTOR UV sú „inteli- gentné” mikrokapsule. Ich puzdro sa prirodzene otvára, pričom uvoľňuje aktívne zložky počas pôsobenia slnka, kedy ich pleť potrebuje najviac. Aktívne zložky v kapsulách obsahujú dve látky, ktoré zabraňujú starnutiu pokožky v dôsledku slnka: vitamín C a vitamín E. Ich pôsobenie dopĺňajú účinky „zlatej riasy“ a extraktu ANTILEUKINE 6®. Výsledkom je dvojitý doplnkový účinok pred predčasným starnutím pokožky.

SLNEČNÁ OCHRANA

SUN PROTECTION FACTOR: poskytuje pleti ochranu pred UVA a UVB lúčmi. Jeden z UVB filtrov je zapuzdrený do kapsule, aby v maximálnej miere zabezpečil stabilitu ostatných filtrov, a tak zvýšil solárnu ochranu a zabránil možnému podráždeniu citlivej pleti.

PO PÔSOBENÍ SLNKA: UPOKOJENIE

UPOKOJUJÚCI KOMPLEX: tvorí ho rastlinná aktívna zložka s výťažkom z kvetu lekna. Pôsobí proti stresu, redukuje teplotu pokožky po pôsobení slnka, upokojuje pleť v prípade termálneho stresu a zmierňuje bolesť.

AKTÍVNE ZLOŽKY NA ZACHOVANIE OPÁLENÉHO VZHĽADU: nanokapsule s obsahom rastlinného betakaroténu, ktorý podporuje zdravé opálenie. Výsledkom je rovnomerné, pekné a žiarivé opálenie.

PRÍPRAVKY LÍNIE RÉPONSE SOLEIL

ZÁKLADNÉ PRÍPRAVKY

ANTI-AGEING FOR FACE SPF 10 Protivráskový krém na tvár SPF 10
SUN PROTECTION CREAM SPF 20 Krém na opaľovanie tváre SPF 20
SUN PROTECTION CREAM SPF 50 Krém na opaľovanie tváre SPF 50
SUN PROTECTION DRY OIL FOR BODY SPF 6 Suchý telový olej na opaľovanie SPF 6
SUN PROTECTION MILK FOR BODY SPF 10 Telové mlieko na opaľovanie SPF 10
SUN PROTECTION MILK FOR BODY SPF 20 Telové mlieko na opaľovanie SPF 20
SUN PROTECTION MILK FOR BODY SPF 30 Telové mlieko na opaľovanie SPF 30

DOPLNKOVÉ PRÍPRAVKY

AFTER-SUN REFRESHING JELLY Osviežujúci gél po opaľovaní
MAGNIFYING GEL Rozjasňujúci gél po opaľovaní na tvár a telo
AFTER SUN SOOTHING MILK FOR FACE & BODY Upokojujúce mlieko po opaľovaní na tvár a telo
Logo