HISTÓRIA MATIS

1936
Pán Mavromati, chemický špecialista na kozmetické prípravky, zakladá laboratórium na vývoj zložiek.

1977
Toto laboratórium sa na základe iniciatívy pána Claudea Camboulive a pani Delalande Camboulive stáva súčasťou farmaceutickej skupiny Delaland.

Zakladatelia Matis od začiatku vedeli, že laboratórium sa vďaka kvalite svojich výrobkov a úspechu ich zloženia stane samostatnou značkou.

1981
Pani Delalande Camboulive a pán Camboulive založili medzinárodnú značku Matis pre profesionálnu starostlivosť o pleť.

Odvtedy vášnivo podporovali toto laboratórium, jeho manažérov a ich tímy, čím ich doviedli k dnešnému úspechu.

Matis, profesionálna starostlivosť o pleť, je dnes značkou kozmetických salónov a je známa vo viac ako 70 krajinách sveta pre svoje inovácie a účinky prípravkov starostlivosti o pleť.

Matis sústreďuje svoje úsilie na získavanie vysoko kvalitných zložiek s maximálnou účinnosťou. Dôkazom toho je portfólio Matis, v ktorom sa nachádza 11 produktových línií spolu s exkluzívnymi profesionálnymi výrobkami.


LABORATÓRIUM

TVORBA A INOVÁCIA

Výskumné a vývojové laboratórium spája tím špecialistov, chemikov, biológov a tvorcov, ktorí pracujú na posledných vedeckých inováciách. Táto aktívna technologická podpora a trvalý výskum umožňujú značke Matis okamžite reagovať.

Špecialisti z laboratória vyvíjajú exkluzívne zloženia, ktoré sú pravidelne vylepšované novými aktívnymi zložkami, pričom sa neustále snažia spojiť to najlepšie z vedy a prírody.

Laboratórium a oddelenie marketingu tak môže vyvíjať produkty, ktoré najlepšie vyhovujú potrebám žien a mužov.

Finálne produkty sú starostlivo a systematicky kontrolované. Produkty si udržiavajú vysoký štandard pre znášanlivosť s pleťou a testy účinnosti sú vykonávané pod lekárskym dohľadom, čím je zabezpečená bezpečnosť a kvalita výrobkov Matis.

Logo